Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED 81 cm, Televizor LED 70 cm, Suport perete 20 kg, Suport perete 25 kg, Motocoasa
- Număr anunț
- DA20385026
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.008,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.008,43 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:39
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.008,43 RON
din 3.008,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro