Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatitor cu presiune Karcher K3, 1600 W, 1.601-812.0

Număr anunț
DA20380578
Autoritate contractantă
COMUNA MATASARU (CUI 4449437)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.208,41 RON
Valoare atribuită
1.208,41 RON
Data publicării
18.05.2018 09:11
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.208,41 RON

din 1.208,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.