Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie marker

Număr anunț
DA20399704
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA (CUI 27456867)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,88 RON
Valoare atribuită
116,88 RON
Data publicării
21.05.2018 13:40
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,88 RON

din 116,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.