Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CREMA CURATAT CIF 500ML/720GR ALB / ORIGINAL
- Număr anunț
- DA20399696
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15 RON
- Valoare atribuită
- 15 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:40
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15 RON
din 15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro