Ofertă acceptată Cumpărare directă

PHENHYDAN 250mg/5ml SOL. INJ. / PHENYTOINUM / FENITOINA SODICA

Număr anunț
DA20398507
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,90 RON
Valoare atribuită
252,90 RON
Data publicării
21.05.2018 12:59
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,90 RON

din 252,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.