Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platou bufet Suedez

Număr anunț
DA20382931
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
Furnizor / câștigător
PRO MAGNUM CATERING SRL (CUI RO17375226)
Cod CPV
55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,17 RON
Valoare atribuită
520,17 RON
Data publicării
18.05.2018 10:31
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,17 RON

din 520,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.