Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional color A3

Număr anunț
DA20396710
Autoritate contractantă
COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
21.05.2018 11:58
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.