Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie piese si accesorii pentru copiatoare
- Număr anunț
- DA20396382
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA (CUI 27456867)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.683 RON
- Valoare atribuită
- 1.683 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:47
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 16:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.683 RON
din 1.683 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro