Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS HP 283A COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA20395998
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- NORD COMPUTER S.R.L. (CUI RO7393098)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93,70 RON
- Valoare atribuită
- 93,70 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:35
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
93,70 RON
din 93,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro