Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse imprimante; cilindru Samsung

Număr anunț
DA20393006
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869 RON
Valoare atribuită
869 RON
Data publicării
21.05.2018 09:58
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869 RON

din 869 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.