Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus Toner Original LEXMARK HC T650H31E - 25.000 pagini

Număr anunț
DA20388596
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL ALBA IULIA (CUI 17683900)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068 RON
Valoare finală
1.068 RON
Data publicării
18.05.2018 13:56
Data finalizării
21.05.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.