Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)

Număr anunț
DA20356686
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
895,97 RON
Valoare atribuită
895,97 RON
Data publicării
16.05.2018 11:18
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

895,97 RON

din 895,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.