Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAPURI ARHIVARE PT.COMPARTIMENT SECRETARIAT ,BIROU AGRICOL SI CADASTRU

Număr anunț
DA20393639
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA URSULUI (CUI 2613850)
Furnizor / câștigător
FABRIMET SRL (CUI RO11707547)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
21.05.2018 10:20
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.