Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser HP Pro M12a, A4

Număr anunț
DA20393378
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,09 RON
Valoare atribuită
252,09 RON
Data publicării
21.05.2018 10:11
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,09 RON

din 252,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.