Ofertă acceptată
Cumpărare directă
telecomanda televizor
- Număr anunț
- DA20382100
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- BALAN'S COMPUTERS S.R.L. (CUI RO14530139)
- Cod CPV
- 32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.515 RON
- Valoare atribuită
- 1.515 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 10:05
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.515 RON
din 1.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro