Ofertă refuzată Cumpărare directă

Suport videoproiector pentru montaj pe tavan - reglabil 545-900 mm, argintiu

Număr anunț
DA20345482
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Fantanele (CUI 17140874)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,21 RON
Valoare finală
125,21 RON
Data publicării
15.05.2018 13:12
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.