Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glucoza Zentiva 3300mg/10ml 5/10ml sol inj
- Număr anunț
- DA20398133
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,08 RON
- Valoare atribuită
- 38,08 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 12:46
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38,08 RON
din 38,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro