Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ferretab x 100cps

Număr anunț
DA20397465
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,64 RON
Valoare atribuită
76,64 RON
Data publicării
21.05.2018 12:24
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76,64 RON

din 76,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.