Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DICLOREUM 30MG/G FL X 46.5G SPUMA CUT
- Număr anunț
- DA20384104
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,60 RON
- Valoare atribuită
- 339,60 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:10
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
339,60 RON
din 339,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro