Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLEXANE 4000 UI(40 MG)/0,4 ML SOL INJ CT*10SPR*0.4ML - ENOXAPARINUM
- Număr anunț
- DA20357021
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,10 RON
- Valoare atribuită
- 461,10 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:29
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,10 RON
din 461,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro