Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Strip Indicator chimic pentru sterilizare uscata (etuva) - 250 bucati
- Număr anunț
- DA20390848
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 38341500-2 · Sisteme de monitorizare a contaminarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 419 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 07:11
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro