Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comanda nr. 111
- Număr anunț
- DA20387587
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 864,16 RON
- Valoare atribuită
- 864,16 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 13:13
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
864,16 RON
din 864,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro