Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie lucrari de imprejmuire Gard cimitir Slatioarele
- Număr anunț
- DA20387414
- Autoritate contractantă
- COMUNA (PRIMARIA JILAVELE) (CUI 4365174)
- Furnizor / câștigător
- P.F.A. MARIN NICOLAE GHEORGHE (CUI 27212463)
- Cod CPV
- 45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.180 RON
- Valoare atribuită
- 15.180 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 13:07
- Termen limită
- 25.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 18:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.180 RON
din 15.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro