Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Construire imprejmuire statie de epurare, din Comuna Zemes, judet Bacau
- Număr anunț
- DA20337083
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.725 RON
- Valoare atribuită
- 10 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 08:05
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10 RON
din 38.725 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 38.715 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.