- Număr anunț
- DA20395615
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTEMA BUSINESS (CUI 30109868)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.400 RON
- Valoare finală
- 3.400 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:23
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.