Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi Arctic AND266+
- Număr anunț
- DA20396369
- Autoritate contractantă
- Ministerul Energiei (CUI 33933936)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,31 RON
- Valoare atribuită
- 756,31 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:46
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,31 RON
din 756,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro