Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plase cu fire innodate

Număr anunț
DA20387295
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE PATRASCU'', SAT BURUIENESTI (CUI 17973556)
Furnizor / câștigător
PFA Neculaesi Vicentiu Iulian (CUI 20278827)
Cod CPV
39541210-1 · Plase cu fire innodate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.777 RON
Valoare atribuită
2.777 RON
Data publicării
18.05.2018 13:03
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.777 RON

din 2.777 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.