Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARARE ARTICOLE DE MOBILIER

Număr anunț
DA20383375
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
Furnizor / câștigător
RODIMARKET SRL (CUI RO2050196)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,92 RON
Valoare atribuită
1.310,92 RON
Data publicării
18.05.2018 10:47
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,92 RON

din 1.310,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.