Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADANTIUM - dezinfectant concentrat de nivel inalt, compatibil cu sistem cu abur - doza 25ml

Număr anunț
DA20378658
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
17.05.2018 17:30
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.