Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale ADV1010383
- Număr anunț
- DA20400249
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.083,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.083,80 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 14:00
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.083,80 RON
din 2.083,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro