Ofertă acceptată Cumpărare directă

obiecte sanitare

Număr anunț
DA20394213
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHIRPAR (CUI 17748210)
Furnizor / câștigător
CAROSIB SRL (CUI 26037810)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,26 RON
Valoare atribuită
831,26 RON
Data publicării
21.05.2018 10:39
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,26 RON

din 831,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.