Ofertă refuzată Cumpărare directă

SIFON PISOAR DIAM.50 A50250

Număr anunț
DA20377434
Autoritate contractantă
UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,40 RON
Valoare finală
218,40 RON
Data publicării
17.05.2018 15:25
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.