Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole sanitare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA20356586
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
- Furnizor / câștigător
- Trading Anida (CUI RO11180578)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.331,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.331,10 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:15
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.331,10 RON
din 1.331,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro