Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun de refulare tip B cu racorduri mobile tip B
- Număr anunț
- DA20398462
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
- Cod CPV
- 44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare atribuită
- 350 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 12:57
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350 RON
din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro