Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA 75 CHEI TUB. 1/4-3/8-1/2

Număr anunț
DA20397629
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,55 RON
Valoare atribuită
293,55 RON
Data publicării
21.05.2018 12:30
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,55 RON

din 293,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.