Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezolume 6 upgrade arena

Număr anunț
DA20376568
Autoritate contractantă
TEATRUL EXCELSIOR (CUI 4316651)
Furnizor / câștigător
PISI-IT SERVICE S.R.L. (CUI RO29592598)
Cod CPV
48521000-6 · Pachete software de muzica sau editare audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,70 RON
Valoare atribuită
2.015,70 RON
Data publicării
17.05.2018 14:51
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,70 RON

din 2.015,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.