Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE UHT 1.5% GR. si Lamai import cal. I

Număr anunț
DA20396999
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,70 RON
Valoare atribuită
596,70 RON
Data publicării
21.05.2018 12:09
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,70 RON

din 596,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.