- Număr anunț
- DA20399522
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15511000-3 · Lapte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,33 RON
- Valoare atribuită
- 311,33 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 13:33
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,33 RON
din 311,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro