Atribuită Cumpărare directă

Reparatii electrice

Număr anunț
DA36251110
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
AG CONSTRUCT NEO S.R.L. (CUI 32578500)
Cod CPV
50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
50.880,10 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.880,10 RON