Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet de avion Viena-Sibiu-Viena

Număr anunț
DA20393443
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.243 RON
Valoare atribuită
2.243 RON
Data publicării
21.05.2018 10:13
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.243 RON

din 2.243 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.