Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Prestari servicii deratizare, dezinfectie si dezinsectie
- Număr anunț
- DA20393478
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GEORGE MARINESCU (CUI 29485630)
- Furnizor / câștigător
- HIGIENA DEPTOX SRL (CUI RO16135004)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416 RON
- Valoare finală
- 448 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 10:14
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.