Atribuită Cumpărare directă

PANSAMENT FIXARE CVC TIP TEGADERM CU PACH CHG 10X12 cm 7x8,5cm

Număr anunț
DA36251954
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
19513200-7 · Banda adeziva din materiale textile cauciucate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.460 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.460 RON