Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a computerelor

Număr anunț
DA20409702
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,86 RON
Valoare atribuită
342,86 RON
Data publicării
22.05.2018 11:37
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,86 RON

din 342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.