Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gazon Soare 5kg
- Număr anunț
- DA20408312
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- ECO-PLANT SRL (CUI RO5099283)
- Cod CPV
- 03117200-6 · Seminte de plante cu utilizare specifica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76 RON
- Valoare atribuită
- 76,15 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 10:51
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,15 RON
din 76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro