Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLANTE ORNAMENTALE
- Număr anunț
- DA20404899
- Autoritate contractantă
- MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
- Furnizor / câștigător
- SARA'S DESIGN INTERNATIONAL SRL (CUI 21210790)
- Cod CPV
- 03441000-3 · Plante, ierburi, muschi sau licheni ornamentali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.012,50 RON
- Valoare atribuită
- 47.012,50 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 09:05
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.012,50 RON
din 47.012,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro