Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii intretinere si reparatie sistem PC incluiv UPSuri
- Număr anunț
- DA20394007
- Autoritate contractantă
- COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.664 RON
- Valoare atribuită
- 14.664 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 10:32
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.664 RON
din 14.664 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro