Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop UF, Fixativ, Balsam par, Alcool sanitar, Spuma par, Clame, Sampon profesional

Număr anunț
DA20402972
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Furnizor / câștigător
SEMPRE BELLA S.R.L. (CUI 22368500)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,47 RON
Valoare atribuită
348,47 RON
Data publicării
21.05.2018 16:18
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,47 RON

din 348,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.