Atribuită Cumpărare directă

Modernizarea sistemului de iluminat stradal in comuna Vladesti, judetul Valcea

Număr anunț
DA35164877
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
722.236,80 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722.236,80 RON