Număr anunț
DA20394532
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BARBIR (CUI 18520391)
Furnizor / câștigător
GVC COMPUTERS SRL (CUI 15257836)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420,20 RON
Valoare atribuită
2.420,20 RON
Data publicării
21.05.2018 10:49
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420,20 RON

din 2.420,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.