Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat

NIN

Număr anunț
DA20405630
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova (CUI 2844634)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625 RON
Valoare atribuită
500 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
22.05.2018 09:32
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 625 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 125 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.